• Şirketimiz 1965 senesinin mayıs ayında Eskişehir’de ticaret hayatına başlamıştır. Kurulalı henüz birkaç yıl olmuşken o günlerdeki piyasanın aksine kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmamız sayesinde hızlı bir büyüme yakalayan firmamız, sektördeki rakiplerinden farkını kısa sürede ortaya koymuş ve kendine has bir marka olma yolunda ilk adımlarını atmıştır.

    25 yıl boyunca en üst ilke olarak müşteri memnuniyetini benimseyip Eskişehir’e hizmet eden firmamızın farklı şehirler, hatta ülkelerdeki tüketiciler tarafından duyulması da kaçınılmaz olmuştur. Ülkemizin farklı illerinde ve yurt dışında ikamet eden müşterilerimizin artan istek ve taleplerine kulak vererek 1990 senesinin ilk çeyreğinde üretim kapasitemizi arttırıp ilk önce ülkemizin dört bir yanına kendi üretimimiz olan ürünlerin satışını yapmaya başladık. Daha sonra ise uluslararası pazarlarda boy gösterip ihracat yaparak ülkemize döviz girdisi sağladık. 2000‘li yılların öncesinde diğer herkes gibi ‘’ tek tip mobilya ‘’ anlayışına sahip olan markamız yeni milenyumla beraber bu kalıbın yıkılacağını önceden fark etmiş, sektördeki değişimleri yakından takip ederek yeni düzene ayak uydurmuş ve ürünler üzerinde bireysel zevklere göre yapılacak değişikliklere izin veren Türkiye’de ilk tasarımların bazılarına imzasını atmıştır.

    Bugün yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimizi kaliteden asla ödün vermeden son trend ürünlerle uygun fiyata buluşturuyor, onlar memnun kaldıkça biz mutlu oluyoruz. Bizi bu günlere taşıyan başta Eskişehir halkımız olmak üzere tüm müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.